Menu
en

Moduły Easy Redmine – cz. 1 „Zarządzanie zasobami”

Easy Redmine oprócz swoich podstawowych funkcjonalności umożliwiających zarządzanie projektami, posiada również dodatkowe moduły, które można dokupić osobno lub w pakietach: Zarządzanie zasobami, Zarządzanie finansami, Agile, Help Desk, Strategiczne planowanie, CRM, DMS, wtyczkę do Outlooka, Arkusze czasu i inne. (więcej…)

graph

Aktualizacja Comarch ERP Optima 2018.6.1

Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima to przede wszystkim wprowadzenie mechanizmu Split payment i dostosowanie do pozostałych zmian w przepisach prawnych. To również nowości, które w dużym stopniu wzbogacają atrakcyjność systemu.  (więcej…)

dwa monitory

Easy Redmine – system zaprojektowany dla użytkowników

 

Easy Redmine to system do zarządzania projektami, który ułatwi codzienną pracę Tobie i Twojemu zespołowi. Niezależnie od rozmiaru przedsiębiorstwa w jakim pracujesz, bądź którym zarządzasz zawsze spotykasz się z tymi samymi problemami dotyczącymi organizacji działań, jakie są prowadzone w firmie. Dotyczy to zarówno planowania codziennych zadań dla pracowników, jak również zarządzania całymi projektami w dłuższym okresie czasu, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Złożoność wykonywanych operacji i mnogość narzędzi wspierających codzienną pracę to główny problem wielu firm. (więcej…)

graph

Magia działania stron internetowych od kuchni i po ludzku

Strona www to Twój biznes w internecie. Większość klientów właśnie tutaj znajduje Twoją firmę i zapoznaje się z jej ofertą. Ale jak to się dzieje, że strona internetowa, która w rzeczywistości jest zbiorem plików, jest widoczna w internecie i mogą ją zobaczyć setki czy tysiące potencjalnych klientów na całym świecie?  (więcej…)

Ludzie róbcie backupy, czyli mądry Polak po szkodzie…

Bezpieczeństwo danych vs rzeczywistość, o tym będzie ten artykuł. A zmusza mnie do jego napisania bardzo niska świadomość ludzi, jaką obserwuję od dłuższego czasu, właśnie w kwestii bezpieczeństwa danych, zwłaszcza firmowych. Żyjemy w czasach ściśle powiązanych ze sferą IT. Każdy z nas ma komputer i telefon, codziennie gromadząc w ich pamięci różnego rodzaju dokumenty, zdjęcia czy kontakty. Wielu z nas ma firmę, a w niej sieć, komputery i serwery, na których zapisane są mega, giga lub terabajty danych dotyczących działalności przedsiębiorstwa. Niestety świadomość zagrożeń czyhających każdego dnia na nasze cenne dane, chcących je przejąć, przechwycić czy zniszczyć, jest wciąż bardzo niska. (więcej…)

Informatyk na etacie czy outsourcing IT?

Najnowsze technologie wkraczają wielkimi krokami do każdej dziedziny. Komputery są wszędzie – od stanowiska kasowego, przez warsztat samochodowy po gabinet lekarski. Wszędzie, gdzie pojawia się sprzęt i oprogramowanie, prędzej czy później pojawia się potrzeba wsparcia informatycznego – aktualizacja oprogramowania, kłopoty ze sprzętem komputerowym,  czy wykonanie kopii zapasowych danych. Lepiej zatrudnić własnego informatyka, czy zlecić prace firmie zewnętrznej? To najczęściej zadawane pytanie przez osoby zarządzające firmami w ostatnim czasie.

(więcej…)

graph

Nowy obowiązek mikrofirm: JPK

Mikroprzedsiębiorco! Już od stycznia nowego roku będziesz mieć obowiązek comiesięcznego generowania i wysyłania struktur JPK (Jednolitego Pliku Kontrolnego). Aby wywiązać się z nowego obowiązku, potrzebujesz systemu do obsługi firmy! (więcej…)

dwa monitory

Pierwsze na świecie oficjalne rozwiązanie udostępniania ekranu iOS

Zdalne wsparcie techniczne dla iPhonów i iPadów jest teraz łatwiejsze i skuteczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Opinie użytkowników TeamViewer wyraźnie informują nas, że możliwość przeglądania zdalnych ekranów iPhonów i iPadów w czasie rzeczywistym jest niezbędne do zapewnienia wyjątkowego zdalnego wsparcia. Wraz z premierą iOS 11, TeamViewer jest pierwszym dostawcą, który opracował i wykorzystuje najnowsze dostępne w tym systemie funkcje.
(więcej…)