EN
PA-/2017/07

Pracownik Administracyjny - Asystentka Zarządu

Pruszcz Gdański

Oferujemy pracę w pełnym, normowanym wymiarze czasu pracy, w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej. Zapewniamy szkolenie przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku oraz partnerską atmosferę w zespole.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • kultura osobista
  • swoboda w komunikacji i kultura języka
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych
  • sprawna organizacja pracy
  • ambicje, otwartość i gotowość do poznawania nowych ludzi oraz zagadnień
  • poczucie humoru i optymistyczne nastawienie do wyzwań

Mile widziane

  • doświadczenie w branży IT i/lub na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków

Nie ma interesującej Cię posady? Nic nie szkodzi, nadal zachęcamy Cię do złożenia aplikacji. Być może Twoje unikalne umiejętności nakłonią nas do otwarcia nowej pozycji lub już planujemy otwarcie jej w przyszłości. Wtedy skontaktujemy się z Tobą.