SPECJALISTA IT

Poszukujemy Specjalisty IT.
Oferujemy: ciekawą pracę w przyjaznym zespole i partnerskiej atmosferze w oparciu o umowę o pracę, rozwój zawodowy, bardzo przyjemne warunki pracy, nowe klimatyzowane biuro z dobrym zapleczem socjalnym, parking, 5 min pieszo od dworca PKP.

Wymagania

Zakres obowiązków

Wypełnij formularz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Itmore Sp. z o. o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, ul. Kochanowskiego 6a/4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ITMORE Sp. z o. o., w celu obsługi formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych są dostępne tutaj.

    Back to top