Menu
en

Kampania Edukacyjna SMOG

Gra edukacyjna dla uczniów i nauczycieli. Dwa tryby gry: na czas i nauka, kilkanaście poziomów, dyplomy ukończenia, statystyki.

Zobacz case study
Rodzaj projektu
Aplikacja webowa
Data zakończenia
2018
Technologie
PHP, JS, SASS

Klient

Aplikacja jest częścią Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej SMOG. Jest to projekt współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, mający na celu zwiększenie świadomości oraz edukację społeczeństwa w temacie zanieczyszczeń powietrza oraz możliwości ich ograniczenia.

Wyzwania

Wyzwaniem przy tym projekcie było stworzenie aplikacji, która zainteresuje i zadowoli najbardziej wymagających adresatów, jakim są dzieci i młodzież.

live

Podsumowanie

Aplikacja od samego początku cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Ponieważ łączy elementy zabawy i edukacji, jest chętnie wykorzystywana w szkołach jako pomoc naukowa. Moduł statystyk daje możliwość rywalizacji między uczniowskiej, klasowej, szkolnej czy wojewódzkiej. Aplikacja zyskała uznanie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak niezwykle ważnej kampanii, jaką jest walka o czyste powietrze, którym wszyscy oddychamy.

Powrót do strony głównej