Menu
en

E-SuperP!T.pl

Utrzymanie i rozwój aplikacji internetowej opartej na Groovy Grails.
W szczególności tworzenie Interpreterów danych wejściowych dla rozliczeń finansowych, będących częścią E-SUPERPIT.

Zobacz case study
Rodzaj projektu
Aplikacja webowa
Data zakończenia
2018
Technologie
GRAILS, GROOVY, HTML, MYSQL, NHIBERNATE

Klient

Kancelaria doradztwa podatkowego TAX-8 specjalizująca się w bezpiecznych i automatycznych rozwiązaniach dotyczących rozliczania przychodów otrzymywanych z zagranicy w walutach obcych lub złotych polskich.

Wyzwania

Projekt e-Superpit dla TAX 8 postawił przed nami szereg wyzwań. Jest to projekt działający w dziedzinie rozliczeń podatkowych, więc wymagana była bardzo duża niezawodność, skrupulatność i precyzja wszelkich działań. Wyzwanie to było tym większe, że jest to projekt przejęty po innym wykonawcy, bez dostępu do dokumentacji czy repozytorium. Musieliśmy przejąć pełną odpowiedzialność za projekt. Od momentu przejęcia, projektu uległ niemal trzy-krotnej rozbudowie pod względem funkcjonalnym i wciąż jest sukcesywnie rozwijany.

Pierwsze polskie oprogramowanie do automatycznego rozliczania zagranicznych przychodów do celów podatkowych

live

Podsumowanie

TAX 8 wyjątkowo ceni sobie sprawność w utrzymaniu projektu, szybkie wprowadzanie zmian wraz z dużą niezawodnością projektu.
Dobry kontakt z klientem i szybki czas reakcji również nie pozostają bez znaczenia. Bazując na naszym doświadczeniu i zaangażowaniu dostarczamy klientowi produkt wysokiej jakości, dokładnie dopasowany do jego potrzeb, w relatywnie krótkim czasie.

Powrót do strony głównej