Menu
en

Mnumi

System webowy do zarządzania pracą drukarni — zamawianie, magazynowanie i wysyłka. Dodatkowo pozwala na projektowanie produktów końcowych, typu kalendarze, kubki itp.

Zobacz case study
Rodzaj projektu
Aplikacja Webowa
Data zakończenia
2013
Technologie
php (symfony 2), JS, HTML, CSS

Klient

Mnumi jest jedną z najpopularniejszych w Polsce firm oferujących usługi w zakresie zarządzania drukarnią. Oferują rozbudowany - 3 modułowy system, do zarządzania sklepem, firmą, a także oferujący opracowywanie własnych projektów do druku za pośrednictwem aplikacji internetowej. Mieliśmy przyjemność tworzyć jeden z tych modułów wraz z Mnumi.

Wyzwania

Mnumi wizard stanowił ciekawe wyzwanie — zaprojektowanie i wdrożenie logiki systemu nie stanowiło dla nas dużego problemu, ale implementacja interfejsu aplikacji opierała się na bardzo zaawansowanym javaScripcie, a więc trzeba było zadbać o jak najlepszą komunikację front endu (aplikacji po stronie przeglądarki) i back endu (logiki systemu, bazy danych).

Mnumi wizard pozwolił firmie otworzyć się na zupełnie nowy rynek.

live

Podsumowanie

Projekt Mnumi pomimo swojej rozbudowanej funkcjonalności został przygotowany przez nas kompleksowo. Dzięki wielu konsultacjom i testom wspólnie z naszym klientem stworzyliśmy produkt oferowany szerszemu gronu drukarni, które kupując system mogą wdrożyć go u siebie i korzystać w pełni z oferowanej funkcjonalności.

Powrót do strony głównej