Doradztwo biznesowe i IT Consulting dla firm

KOMPLEKSOWE WSPARCIE I OPTYMALIZACJA

Szeroki zakres usług usprawniających i rozwijających Twój biznes. Przeanalizujemy potrzeby , zmapujemy procesy, dobierzemy najlepsze rozwiązania organizacyjne oraz IT, wdrożymy i przygotujemy mentalnie zespół do zmiany.

Usługi konsultingowe i rozwiązania IT

Doradztwo i rozwiązania IT mają fundamentalny wpływ na funkcjonowanie organizacji, a w szczególności na efektywność realizacji procesów biznesowych.

Bazując na doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat dostępnych rozwiązań IT, dysponujemy sprawdzonymi metodami pozwalającymi wdrożyć efektywne rozwiązania organizacyjne wsparte dostosowanymi do potrzeb klienta narzędziami IT. Nie tracąc z oczu celu biznesowego naszego klienta zapewniamy kompleksową usługę doradczą, od analizy stanu obecnego przez optymalizację lub mapowanie procesów po wdrożenie rozwiązań organizacyjnych, systemów IT i mentalne przygotowanie zespołu na zmianę.

 • Analiza indywidualnych potrzeb,
 • Mapowanie Procesów lub ich optymalizacja,
 • Wsparcie w doborze docelowego systemu w tym m.in. wybór BI, wybór ERP, wybór TMS, wybór EAM i wielu innych rozwiązań IT
 • Opracowanie strategii implementacji rozwiązania,
 • Mentalne przygotowanie zespołu na zmianę,
 • Kompleksowe wdrożenie i szkolenia,
 • Nadzór i optymalizacja powdrożeniowa.

Różne firmy wymagają różnych rozwiązań — wiemy o tym doskonale, dlatego na doradztwo informatyczne oferowane przez naszą firmę składa się tak wiele aspektów. Wybór narzędzi IT może być podyktowany różnymi czynnikami: od branży, w jakiej działa firma, przez liczbę pracowników, którzy muszą zostać wdrożeni w nowe środowisko pracy, aż po rozmiar prac nad modernizacją infrastruktury. Na podstawie naszego doświadczenia, znajomości systemów IT i feedbacku otrzymanego podczas realizowania projektów jesteśmy w stanie określić, jakie narzędzia informatyczne dobrze sprawdzą się w danej sytuacji.

Wsparcie i doradztwo IT dla małych i dużych przedsiębiorstw

Konsulting biznesowy w zakresie doboru narzędzi i infrastruktury informatycznej to usługi polecane m.in. firmom, które nie mają własnego działu IT, ale na naszym koncie mamy także projekty realizowane na zlecenie dużych korporacji. Wybierając pomoc naszych specjalistów, nie tylko otrzymasz szereg fachowych porad, lecz także dokonasz dobrego wyboru pod kątem ekonomicznym. Zamiast inwestować w rekrutację, wdrażanie i rozwój działu IT, kwestie związane z narzędziami informatycznymi warto powierzyć doświadczonym fachowcom. Niezależnie od rozmiarów firmy, naszym klientom możemy zaoferować zarówno konsulting dotyczący pojedynczych procesów i decyzji, jak i kompleksowe doradztwo, obejmujące wcześniejszy audyt oraz szerokie wsparcie podczas wdrażania nowej strategii.

Potrzebujesz porady w kwestii IT? Skontaktuj się z nami!

Nadrzędnym celem pozostaje dla nas znalezienie rozwiązania, które ułatwi pracownikom wykonywanie codziennych zadań, a jednocześnie przyczyni się do zoptymalizowania sposobu przeprowadzania różnych procesów biznesowych. Zachęcamy do kontaktu i do przedstawienia nam swoich wymagań, oczekiwań i potrzeb — jesteśmy przekonani, że znajdziemy dla Ciebie satysfakcjonujące wyjście.

IT Consulting i doradztwo biznesowe w zakresie doboru narzędzi informatycznych to usługi, które wykonujemy dla firm z Pruszcza Gdańskiego i Trójmiasta, ale i z całej Polski. Skontaktuj się z nami przez formularz dostępny w dolnej części strony.

Strategia i Organizacja oraz procesy podejmowania decyzji.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji 

Posiadamy akredytację w ramach programu SPEKTRUM

SPEKTRUM to nazwa pomorskiego systemu świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MSP. Firmy z województwa pomorskiego w ramach systemu mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości 50% na zakup specjalistycznych usług doradczych.

Przeanalizujemy, Zaproponujemy i Wdrożymy rozwiązania,
które podniosą sprawność Twojego Biznesu.

image-text

Doświadczeni Eksperci

image-text

Kompleksowe Rozwiązania 

image-text

Optymalizacja Efektywności

image-text

Monitoring Powdrożeniowy

  Darmowa konsultacja ?

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ITMORE Sp. z o. o., w celu obsługi formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych są dostępne tutaj.

  Back to top