Doradztwo biznesowe

KOMPLEKSOWE WSPARCIE I OPTYMALIZACJA

Szeroki zakres usług usprawniających i rozwijających Twój biznes. Przeanalizujemy potrzeby , zmapujemy procesy, dobierzemy najlepsze rozwiązania organizacyjne oraz IT, wdrożymy i przygotujemy mentalnie zespół do zmiany.

Usługi konsultingowe
i rozwiązania IT

Doradztwo i rozwiązania IT mają fundamentalny wpływ na funkcjonowanie organizacji, a w szczególności na efektywność realizacji procesów biznesowych. 

Bazując na doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat dostępnych rozwiązań IT, dysponujemy sprawdzonymi metodami pozwalającymi wdrożyć efektywne rozwiązania organizacyjne wsparte dostosowanymi do potrzeb klienta narzędziami IT. Nie tracąc z oczu celu biznesowego naszego klienta zapewniamy kompleksową usługę doradczą, od analizy stanu obecnego przez optymalizację lub mapowanie procesów po wdrożenie rozwiązań organizacyjnych, systemów IT i mentalne przygotowanie zespołu na zmianę.   

 • Analiza indywidualnych potrzeb,
 • Mapowanie Procesów lub ich optymalizacja,
 • Wsparcie w doborze docelowego systemu w tym m.in. wybór BI, wybór ERP, wybór TMS, wybór EAM i wielu innych rozwiązań IT
 • Opracowanie strategii implementacji rozwiązania,
 • Mentalne przygotowanie zespołu na zmianę,
 • Kompleksowe wdrożenie i szkolenia,
 • Nadzór i optymalizacja powdrożeniowa.
Strategia i Organizacja oraz procesy podejmowania decyzji.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji 

Posiadamy akredytację w ramach programu SPEKTRUM

SPEKTRUM to nazwa pomorskiego systemu świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MSP. Firmy z województwa pomorskiego w ramach systemu mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości 50% na zakup specjalistycznych usług doradczych.

Przeanalizujemy, Zaproponujemy i Wdrożymy rozwiązania,
które podniosą sprawność Twojego Biznesu.

image-text

Doświadczeni Eksperci

image-text

Kompleksowe Rozwiązania 

image-text

Optymalizacja Efektywności

image-text

Monitoring Powdrożeniowy

  Darmowa konsultacja ?


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ITMORE Sp. z o. o., w celu obsługi formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych są dostępne tutaj.


  Back to top