Menu
en

Rozwiązywanie problemów to nasza codzienność. Lubimy wyzwania, to one napędzają nas do działania. Poznaj naszą firmę i dowiedz się, dlaczego warto nas wybrać.

W itmore posiadamy doświadczenie w realizowaniu szerokiego zakresu usług IT. Począwszy od wsparcia informatycznego, analizę aktualnego stanu IT i doradzaniu rozwiązań aż po projektowanie i realizowanie aplikacji webowych, mobilnych i dedykowanych systemów informatycznych.

Każdą ze świadczonych przez nas usług łączy jeden bardzo ważny wspólny aspekt - rozwiązywanie problemów.

Nieważne, czy Państwa firma potrzebuje restrukturyzacji, optymalizacji sprzętu, czy nowej aplikacji do obsługi zadań. W itmore zbadamy Państwa problem, zaproponujemy rozwiązanie i dostarczymy możliwie najlepszy produkt lub usługę. Rozwiązywanie skomplikowanych problemów to dla nas codzienność - dla nas complex is simple.

Nasz zespół

Nasza historia

Nasza firma powstała w 2006 roku, ogromnym impulsem były drastycznie rosnące potrzeby na usługi z sektora IT. Początkowo zajmowaliśmy się wsparciem IT i obsługą systemów ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw. 10 lat później nadal realizujemy te usługi, jednak przy dużym wpływie naszych klientów i ich potrzeb, poszerzyliśmy działalność o aplikację desktopowe, webowe i mobilne, a doświadczenie naszych ludzi zostało docenione przez liczne zlecenia outsourcingowe.

Przez lata nasza firma urosła z kilku do kilkudziesięcioosobowej drużyny, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Już w 2008 roku otworzyliśmy drugie biuro - w Gdańsku, jest to oddział, w którym skupiamy się na tworzeniu aplikacji. Nasza główna siedziba w Tczewie, to przede wszystkim szeroko pojęty dział IT, eksperci od sprzętu i oprogramowania, specjaliści od systemów ERP i aplikacji desktopowych.

Ambicje itmore, to ambicje całego zespołu - widoczne usprawnianie procesów biznesowych w firmach, tworzenie własnych rozwiązań IT, a także wspieranie projektów interesujących aplikacji.

Nasze zasady

Solidność

Wierzymy, że solidne fundamenty są kluczem do sukcesu każdego projektu.

Jakość

Zawsze kładziemy nacisk na dokładność wykonania naszych produktów i usług.

Klarowność

W itmore jest dla nas ważne, aby obie strony wiedziały, czego oczekują od siebie nawzajem.

Elastyczność

Potrafimy się dostosować do specyficznych wymagań, nie boimy się wyzwań.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą pasjonaci z najróżniejszych dziedzin IT. Od programistów desktop, web i mobile, przez projektantów, menedżerów projektów, po specjalistów obsługi sieci i sprzętu. Nasze zróżnicowanie stanowi naszą największą siłę, wzajemnie napędzamy się do działania i uczymy.

Nasz zespół