PAR Bakuła

Utrzymanie i rozwój systemu magazynowo - sprzedażowego opartego na Comarch ERP XL, GLS API, Qguar WMS w PAR Bakuła. Stworzenie autorskich systemów: dystrybucja faktur, moduł magazynowy, moduł obsługi zamówień, moduł analiz. Integracja całego systemu poprzez WebApi.

Klient

Partnerem tego projektu jest jeden z największych w Polsce importerów, producentów i dystrybutorów upominków reklamowych oraz artykułów promocyjnych – PAR Bakuła, który konsekwentne i kreatywnie poszerza zakres oferowanych rozwiązań i usług z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Rodzaj projektu

Aplikacja Webowa

Rok

  • 2018

Opis Projektu 

Głównym wymaganiem klienta jest zachowanie wysokiej dostępności i niezawodności usług, dlatego każda aktualizacja systemów wiąże się z analizą, testowaniem oraz dostosowaniem powiązanych dodatków do planowanych zmian. Wymaga to od nas rzetelnego prowadzenia dokumentacji i systematyki działań oraz przewidywania konsekwencji wprowadzanych zmian.

Dla Klienta przez kilka lat stworzyliśmy wiele dodatków integrujących ERPXL z innymi systemami, przede wszystkim:
– Qguar – wymiana dokumentów magazynowych pomiędzy ERPXL a systemem WMS Qguar
– GLS – autorska aplikacja pozwalająca na generowanie wysyłek w systemie ADE-Plus (firmy kurierskiej GLS) na podstawie dokumentów WM i WZ systemu ERPXL.
– Sklep internetowy – autorska usługa WEBAPI pozwalająca na wymianę danych sklepu internetowego z ERPXL (tworzenie ZS, generowanie FS, stany magazynowe, rezerwacje towaru, inne dane dla tworzenia analiz)
– Subiekt GT – aplikacja i usługa, które pozwalają na import zleceń magazynowych z systemu Subiekt GT do WMS Qguar
– Generator Analiz – autorska aplikacja do generowania analiz sprzedażowych z ERPXL
– E-faktury – autorska aplikacja służąca do wysyłania e-faktur z ERPXL za pomocą wiadomości email w formacie PDF oraz XML (w standardzie EDI)

Projekty realizowane dla PAR są nieustannie rozwijane oraz dostosowywane do zmieniających się przepisów. Wszystkie systemy oraz dodatki zbudowane wokół systemu ERP XL tworzą bardzo złożoną strukturę.

Back to top