FÖNSTER

Aplikacja do obsługi firmowych zleceń, powstała w celu optymalizacji i digitalizacji procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Zastąpiła excela oraz papierowe zlecenia, usprawniła komunikację z klientami.

Klient

Szwedzka firma Gusten Persson zajmująca się renowacją drewnianych okien w starych kamienicach

Rodzaj projektu

System wieloplatformowy 

Rok

  • 2019

Opis Projektu 

System przede wszystkim miał usprawnić i zautomatyzować główne procesy działalności firmy, poprawić transparentność oferowanych usług oraz dostarczyć niezbędnych informacji dla klientów i administracji przedsiębiorstwa. W wyniku analizy został ustalony i usprawniony proces pracy przedsiębiorstwa, w którym miał wspomóc system informatyczny.
Podstawowym wyzwaniem stawianym systemowi była dostępność jego usług na wielu platformach oraz zróżnicowana funkcjonalność aplikacji w zależności od roli zalogowanego użytkownika. W efekcie powstały aplikacje, które składają się na jeden spójny system.
 
Dostarczone rozwiązanie składa się z aplikacji na urządzenia mobilne (z systemem Android i iOS), aplikacji webowej oraz interfejsu API, który umożliwia połączenie aplikacji w jeden niezawodny system. System umożliwia między innymi:
– prowadzenie ewidencji elementów z wykorzystaniem etykiet z kodami QR
– drukowanie z aplikacji mobilnej etykiet na przenośnych drukarkach Zebra
– dokumentację i kontrolę wykonywanych prac
– zatwierdzanie prac dodatkowych przez klienta
– dostarczenie informacji o projektach, statystyk i generowanie raportów
 
Back to top