NC Parts

image-text
NCPARTS

NC Parts to oprogramowanie dedykowane branży morskiej zintegrowane z bazą systemu FORAN wspierającego projektowanie, usprawniające proces projektowania i kontroli nad modelem 3D. Monitoring rewizyjności pozwala zachować nadzór nad realizacją i zmianami w projekcie. Filtrowana i sortowana lista części ułatwia wyszukiwanie elementów, kontrolę materiałową i generowanie oraz eksport zestawień materiałowych. Dzięki jednostronnej synchronizacji aplikacja w bezpieczny sposób łączy się z bazą danych oprogramowania projektowego, nie ingerując tym samym bezpośrednio w strukturę projektu. Licencja na zakupione oprogramowanie jest wieczysta.

image-text
NCPARTS

Wsparcie dla Projektowania

Zintegrowana baza danych
Ulepszona kontrola modeli 3D
Ulepszone zagnieżdżanie i kontrola ISO
Dostosowana lista części
Kontrola rewizji

image-text
NCPARTS

Informacja o produkcji

Zestawienie materiałów i lista części za jednym kliknięciem oraz pełne informacje o produkcji.

image-text
NCPARTS

Dwa moduły

W NCParts mamy dostęp do dwóch modułów HULL i MACHINERY. W obydwu mamy pełną kontrolę nad wykorzystywanymi materiałami, łatwe wyszukiwanie dowolnych części konstrukcji. Lista ISO pobierana bezpośrednio z modelu 3D w systemie FORAN. Ponadto NCParts oferuje kontrolę zmian strukturalnych w modelu oraz kontrolę wyposażenia rurociągu i armatury w modelu.

Chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, aby poznać więcej szczegółów odnośnie aplikacji. 


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ITMORE Sp. z o. o., w celu obsługi formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych są dostępne tutaj.


    Back to top