Oprogramowania dedykowane i aplikacje dla firm

Doświadczony zespół programistyczny tworzy dedykowane programy i aplikacje, strony i sklepy internetowe oraz integruje systemy używane przez klienta

image-text

Aplikacje Web i Mobile

Stworzymy i wdrożymy aplikacje realizującą Twój pomysł. Profesjonalny i wygodny w użyciu interfejs będzie zadowalał użytkowników przeglądarek i dowolnych platform mobilnych (Android, iOS).

Zobacz nasze realizacje
image-text

Specjalistyczne oprogramowanie

Jeżeli gotowe rozwiązania nie spełniają Twoich potrzeb biznesowych, stworzymy dla Ciebie aplikację idealnie do nich dopasowaną. Tworzymy indywidualne oprogramowanie w technologiach .NET, PHP, JAVA.

Zobacz nasze realizacje

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej

image-text

Integracje

Zintegrujemy ze sobą wszystkie niezależne od siebie systemy, np. połączymy Twój magazyn ze sklepem internetowym i programem księgowym.

Zobacz nasze realizacje
image-text

Sklepy internetowe

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, zarówno na bazie popularnych systemów, n.p. PrestaShop, jak i dedykowane projekty indywidualnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Zobacz nasze realizacje
image-text

Portale i strony www

Stworzymy dla Twojej firmy stronę, która poza profesjonalnym wyglądem i intuicyjnym interfejsem wyróżni Cię wśród konkurencji.

Zobacz nasze realizacje

Skontaktuj się z nami!


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ITMORE Sp. z o. o., w celu obsługi formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych są dostępne tutaj.


    Back to top