Wdrożenia systemów IT dla firm

Profesjonalne wdrożenia systemów
na podstawie indywidualnej analizy procesów firmy i potrzeb klienta.

Implementowanie nowych narzędzi informatycznych, w zależności od rozmiarów przeprowadzonych modyfikacji, może być skomplikowanym procesem, który wymaga nie tylko upewnienia się, że wszystko funkcjonuje zgodnie z założeniami. Bardzo ważnym aspektem jest również przeszkolenie pracowników oraz mentalne przygotowanie ich na zmiany. W firmie itmore zapewniamy kompleksową pomoc podczas wdrażania nowych oprogramowań informatycznych i systemów IT do zarządzania różnymi obszarami pracy.

Pomagamy w szukaniu lepszych rozwiązań

Zawsze szukamy rozwiązań dostosowanych do wymagań naszych klientów, a wdrożenie systemów IT to zwykle tylko jeden z etapów modyfikacji infrastruktury informatycznej, przy której pomagają eksperci z itmore. Implementacja nowego oprogramowania dla firmy jest więc poprzedzona audytem, podczas którego poznajemy potrzeby pracowników, obecnie używane narzędzia i procesy. Świetna znajomość istniejących na rynku rozwiązań to podstawa naszej pracy — dzięki niej jesteśmy w stanie znaleźć wyjście dostosowane do sposobu pracy w danej organizacji.

Planujemy prace i rozkładamy je w czasie

W zależności od rozmiarów przeprowadzanych modyfikacji konieczne może być sporządzenie harmonogramu wdrożenia nowego systemu IT. Jednym z kluczowych aspektów jest właściwe przeszkolenie pracowników firmy pod kątem używania nowych narzędzi. Wcześniej jednak przeprowadzane są testy mające na celu wykrycie i wyeliminowanie wszelkich błędów w działaniu nowego oprogramowania IT, systemu lub aplikacji. W związku z tym zdarza się, że przed wdrożeniem szczegółowo testujemy kilka różnych rozwiązań, szukając tego najlepszego.

Słuchamy zdania pracowników przed wprowadzeniem zmian i tuż po nich

Przywiązujemy także wagę do przygotowania mentalnego pracowników na zmiany. Tutaj nasza działalność polega m.in. na prezentacji zalet z korzystania z nowego narzędzia i przedstawienia pozytywnych efektów, jakie wniesie ono do firmy lub działu. Zapewniamy także asystę powdrożeniową, która obejmuje pomoc w usuwaniu ewentualnych błędów i korygowanie pracy systemu, oprogramowania lub aplikacji IT.

Zawsze szukamy rozwiązania umożliwiającego optymalną pracę Twojego zespołu.

Właściwie przeprowadzone wdrożenie rozpoczyna się od rozpoznania potrzeb klienta.

System do zarządzania projektami i zadaniami. Przeprowadzimy dokładną analizę procesów zachodzących w Twojej firmie a następnie odzwierciedlimy je w konfiguracji Easy Redmine, możliwie je optymalizując.

Aplikacja do zarządzania zadaniami ułatwiająca komunikację pomiędzy uczestnikami projektu. Po analizie Twoich projektów, wdrożymy Flowgres dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Jako partner Comarch dostarczamy licencje i wdrażamy systemy Comarch Optima wraz z dodatkami: PPK, OCR, e-sprawozdania. Skonfigurujemy oprogramowanie zgodnie z potrzebami Twojej firmy.

Klienci u których przeprowadziliśmy wdrożenia

Zapewniamy pomoc w pierwszych projektach oraz wsparcie powdrożeniowe.

Posiadamy akredytację w ramach projektu SPEKTRUM

SPEKTRUM to nazwa pomorskiego systemu świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MSP. Firmy z województwa pomorskiego w ramach systemu mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości 50% na zakup specjalistycznych usług doradczych.

Zobacz nasze artykuły o tematyce wdrożeniowej

2024-04-24
Kluczowa Rola Wsparcia Informatycznego. Bezpieczeństwo, Wydajność i Innowacje

W erze cyfryzacji, gdzie technologia odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu firm, wsparcie informatyczne staje się fundamentem sukcesu. Bez solidnej infrastruktury i efektywnego zarządzania systemami, przedsiębiorstwa mogą napotkać na liczne wyzwania,...

2024-01-15
Turystyczna Transformacja: Automatyzacja Procesów Biznesowych

“Firma Adventure & Cruises, właściciel portalu Tanierejsowanie.pl zapewnij swojej firmie skok w przyszłość dzięki wdrożeniu automatyzacji procesów.” Adventure & Cruises właściciel marki Tanierejsowanie.pl od dziesięciu lat oferuje swoje usługi na rynku...

2022-12-08
Wdrożenie EasyRedmine

Easy Redmine oferuje wiele rozwiązań pozwalających rozwiązać codzienne problemy firmy i może być dostosowany do Twoich potrzeb, pomagając Ci zaoszczędzić czas i poprawić komunikację. Posiada nowoczesny wygląd, szablony projektów, dashboardy,...

Skontaktuj się z nami!


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ITMORE Sp. z o. o., w celu obsługi formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych są dostępne tutaj.


    Back to top