Usługi wdrożeniowe

Profesjonalne wdrożenia systemów
na podstawie indywidualnej analizy procesów firmy i potrzeb klienta.

Zawsze szukamy rozwiązania umożliwiającego optymalną pracę Twojego zespołu.

Właściwie przeprowadzone wdrożenie rozpoczyna się od rozpoznania potrzeb klienta.

System do zarządzania projektami i zadaniami. Przeprowadzimy dokładną analizę procesów zachodzących w Twojej firmie a następnie odzwierciedlimy je w konfiguracji Easy Redmine, możliwie je optymalizując.

Aplikacja do zarządzania zadaniami ułatwiająca komunikację pomiędzy uczestnikami projektu. Po analizie Twoich projektów, wdrożymy Flowgres dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Jako partner Comarch dostarczamy licencje i wdrażamy systemy Comarch Optima wraz z dodatkami: PPK, OCR, e-sprawozdania. Skonfigurujemy oprogramowanie zgodnie z potrzebami Twojej firmy.

Klienci u których przeprowadziliśmy wdrożenia

Zapewniamy pomoc w pierwszych projektach oraz wsparcie powdrożeniowe.

Posiadamy akredytację w ramach projektu SPEKTRUM

SPEKTRUM to nazwa pomorskiego systemu świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MSP. Firmy z województwa pomorskiego w ramach systemu mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości 50% na zakup specjalistycznych usług doradczych.

Zobacz nasze artykuły o tematyce wdrożeniowej

2022-12-08
Wdrożenie EasyRedmine

Easy Redmine oferuje wiele rozwiązań pozwalających rozwiązać codzienne problemy firmy i może być dostosowany do Twoich potrzeb, pomagając Ci zaoszczędzić czas i poprawić komunikację. Posiada nowoczesny wygląd, szablony projektów, dashboardy,...

2021-03-23
Wdrożenia systemów informatycznych

Wdrożenia nowych systemów informatycznych to naturalna kolej rzeczy w większości rozwijających się firm. Jeśli zwiększa się ilość procesów w przedsiębiorstwie, prędzej czy później wystąpi konieczność wdrożenia systemu, który te procesy uporządkuje,...

Skontaktuj się z nami!


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ITMORE Sp. z o. o., w celu obsługi formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych są dostępne tutaj.


    Back to top