Menu
en

31.03. Światowy Dzień Backupu

31. marca obchodzimy Światowy Dzień Backupu (ang. World Backup Day). Jest to doskonała okazja do zweryfikowania, czy i jak dbamy o nasze dane (dokumenty, maile, zdjęcia etc.), które gromadzimy na komputerach, serwerach i urządzeniach mobilnych. Jeżeli robicie kopie zapasowe – sprawdźcie, czy można je przywrócić w dowolnym momencie. Jeżeli ich nie robicie – najwyższy czas zacząć robić backup! (więcej…)

Comarch ERP Optima i biznes w okresie epidemii koronawirusa

Nowa wersja oprogramowania Comarch ERP Optima jest już dostępna. System został uzupełniony o nowe funkcjonalności, które pozwalają na prawidłową obsługę zmian w przepisach, jakie weszły ostatnio w życie w związku z epidemią koronawirusa, a także automatyzację kolejnych procesów w przedsiębiorstwie.  (więcej…)

dwa monitory

Praca zdalna | Home office

Zdalna praca z domu

Dzisiejsza technologia umożliwia nam pracę z każdego miejsca na świecie, również z domu. Oprócz tego, że mamy dostęp do swojej poczty, czy plików w chmurze, możemy mieć też dostęp do firmowej infrastruktury. Z domu możemy połączyć się ze swoim komputerem bądź serwerem w pracy. (więcej…)

Moduły Easy Redmine cz. 4 – CRM

Easy Redmine oprócz swoich podstawowych funkcjonalności umożliwiających zarządzanie projektami, posiada również dodatkowe moduły, które można dokupić osobno lub w pakietach: Zarządzanie zasobami, Zarządzanie finansami, Agile, Help Desk, Strategiczne planowanie, CRM, DMS, wtyczkę do Outlooka, Arkusze czasu i inne.
Pakiet “CRM” składa się z dwóch modułów: CRM – zarządzanie aktywnością sprzedażową oraz Kontakty. (więcej…)

Koniec wsparcia technicznego dla systemu Windows 7 już 14.01.2020 roku

Firma Microsoft zobowiązała się zapewnić 10 lat pomocy technicznej produktu dla systemu Windows 7, jeśli został on wydany 22 października 2009 roku. Po zakończeniu tego 10-letniego okresu firma Microsoft przestanie świadczyć pomoc techniczną dla systemu Windows 7, aby móc skupić inwestycje na wspieraniu nowszych technologii i wspaniałych nowych możliwości. Zakończenie wsparcie technicznego systemu Windows 7 nastąpi 14 stycznia 2020. (więcej…)

Black Friday to dzień okazji również dla cyberprzestępców

Już w najbliższy piątek 29.11. cały świat ogarnie gorączka zakupów, bo jak co roku w ostatni piątek listopada, wiele sklepów ogłosi specjalne rabaty z okazji Black Friday. Ten dzień jest również ulubionym dniem cyberprzestępców, gdyż szaleństwo zakupowe i okazje cenowe usypiają czujność wielu kupujących. (więcej…)

graph

Październikowa aktualizacja Easy Redmine 2019

Październikowa aktualizacja Easy Redmine 2019 to kolejny krok do doskonałości Redmine

 

Właśnie weszła w życie druga duża aktualizacja Easy Redmine w tym roku. Po oryginalnej wersji 2019 wydanej w maju, która przyniosła wiele nowych funkcji, październikowa aktualizacja wprowadza m.in. ulepszony wygląd systemu oraz lepsze “user experience”.
(więcej…)

Ransomware uderza co 14 sekund

Ransomware to złośliwe oprogramowanie, które ogranicza dostęp do systemu komputerowego lub danych i wymaga zapłacenia okupu. W ubiegłym roku zostało zaatakowanych ponad 800 milionów użytkowników, a w tym roku ransomware uderza co 14 sekund.  (więcej…)

Comarch OCR – Inteligentne zaczytywanie faktur

Comarch wprowadza do oferty usługę internetową do rozpoznawania faktur. Comarch OCR  to narzędzie, które przy użyciu technologii optycznego rozpoznawania znaków odczytuje dane znajdujące się na fakturach, a następnie przetwarza je i wprowadza do systemu ERP.   (więcej…)